İsyanı Engelleyin! Güzel Bir Strateji Oyunu!

Rebel Inc: Escalation

Bugün sizlerle birlikte hem mobil hem de bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz harika bir strateji oyununa bakacağız. 


Oyun, savaş sonrasında istikrarı sağlamanız gereken bir gölgede geçiyor. Bu bölge içerisinde yapmanız gereken birçok iş, almanız gereken birçok sorumluluk bulunuyor. Bölge halkının isteklerini yerine getirmeli, bunu yaparken de isyancı gruplarına karşı dikkat etmelisiniz.


Oyunu Plague Inc.’in yapımcıları bağımsız bir oyun olarak geliştirmiş bulunmakta. Oyun, bağımsız olarak yapılmasına rağmen gayet güzel ve emek verilmiş bir oyun, umarım bu yönde bağımsız yapımlar artış gösterir.

Oyunda dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında enflasyon ve yolsuzluk oranları da bulunuyor. Bunlara dikkat edilmediği sürede de itibar kaybına uğrayabiliyor ve bu itibar oranınız 0’a indiğinde oyunu kaybediyorsunuz.
Elbette bunları yavaşlatmak veya azaltmak gibi imkanlar var. Oyun başlarda size oyunun nasıl oynanacağını anlatırken bunlardan da bahsediyor ve arada sizlere bazı ipuçları veriyor. 
 
Oyunun mobil versiyonunda Türkçe dil desteği bulunmakta, Steam’da ise oyunun bilgisayar versiyonunda Türkçe dil desteği bulunduğu yazıyor. 
 
 
💵Oyun, Steam’da 25TL gibi bir fiyat ile erken erişim olarak satışta bulunuyor. Eğer isterseniz 10.50TL daha vererek oyunun soundtrack eklentisine de sahip olabilirsiniz.
 
💵Oyun, mobil platform olarak Google Play Store’da ve AppStore’da bulunuyor. Fiyatları ise şu şekilde: 
 
💵Google Play Store’da oyun ücretsiz bir şekilde sizlere sunuluyor. İsteğinize bağlı olarak 13.99TL gibi bir ücret ödeyerek premium sürümüne yükselterek birçok özelliği erişebilir olarak açabilirsiniz.
 
💵AppStore’da ise oyun 12.99TL olarak bulunuyor. 


Oyunu sizlere yüzeysel olarak anlattık. İsteğe bağlı olarak sizlere bu tarz oyunlar yazabiliriz. Eğer isterseniz de bu oyunun içeriğini uzun olarak yazabiliriz. Umarım beğenmişsinizdir. 
 
Aşağıdan emojilerle tepki vermeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top