Netflix, Türkiye’de Ücretsiz Deneme Sürümünü Kaldırdı!

Netflix, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ücretsiz bir aylık olan Ücretsiz Denemeleri kaldırmış bulunmakta. Akıllarda neden kaldırıldığı soruları var. Bu konu  hakkında Netflix’ten bir  açıklama geldi ancak onun öncesinde Ücretsiz Denemeler hakkında Netflix’in yardım sayfasında bu konuda ne yazdığını sizler ile paylaşmak isterim.

Netflix Yardım Sayfasında Bulunan Ücretsiz Denemeler Hakkındaki Yazı:

Şu anda ülkenizde ücretsiz deneme sunulmamaktadır. Yeni üyeliğinizi başlatmak için Netflix.com adresine gidin, size en uygun planı ve ödeme seçeneğini seçin, e-posta adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın.
Netflix üyeleri, dizi ve film kataloğunun tamamına anında erişebilir. Yayın planları, cihazlar ve daha fazlasına ilişkin bilgiler Netflix nedir? başlıklı sayfada bulunabilir.
Netflix üyeliğinizi başlattıktan sonra üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Bu özellik kaldırıldıktan sonra ortaya birçok söylenti ve iddialar atıldı. İlerleyen zamanlarda ise bu konu hakkında bir açıklama geldi.
Bu konuda Netflix sözcüsü “Netflix olarak Türkiye’de yeni üyeler kazanmak ve onlara harika bir Netflix deneyimi sunmak için farklı kampanyalar planlıyoruz.” dedi. (Webrazzi)
Netflix, daha önce birkaç ülkede daha ücretsiz deneme sürümlerini kaldırmıştı (Birleşik Krallıklar vb.)
Umarız Netflix’in getireceği kampanyalar hem Netflix’i hem de kullanıcıları memnun eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top