Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Yayın hayatına 2018’de başlayan YouTube’da başlayan YouTube Premium dizisi olan Cobra Kai, Netflix’e transfer olmuştu. Bu transfer ile birlikte hayran kitlesi büyük oranda gelişen Cobra Kai dizisi yeni sezonu 1 Ocak tarihinde Netflix’de yayınladı.

Hayranlar çıkan sezonu çok hızlı bir şekilde bitirince bazı eleştiride ve soruda bulundular. “Sezon bölümleri neden bu kadar az?” ve “Dizi süresi neden bu kadar kısa?” gibi eleştiri öne sürenlerin yanında tüm bunları es geçip direkt “4. Sezon ne zaman çıkacak?” gibi soru soranlar da oldu.

İlginizi çekebilir: Netflix ve YouTube Koronavirüs Sebebiyle Görüntü Kalitesini Düşürdü!

Cobra Kai

Bende Cobra Kai izleyicisi olarak çok kısa bir sürede bitirdiğimi söylemeliyim. Üstteki eleştirilere de katılsam bile Netflix’in uzun bir süredir bu bölüm politikasını yürüttüğünü biliyoruz. Bunun değişeceğini de pek sanmıyorum maalesef.

Cobra Kai 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bu konuda maalesef sizleri mutlu edecek bir haber veremiyorum. Dizinin senaristlerinden olan Jon Hurwitz paylaştığı tweet’de 4. sezonun senaryosunun bittiğine dair haberi bizlere verdi.

Wuudia adlı sitede yazana göre Jon Hurwitz, çekimlere 2021 başında başlanabileceğini ancak COVID-19 sebepli bir takvim değişikliği yaşanabileceğini de belirtmiş.

Yine aynı kaynağa göre Jon Hurwitz, “4. Sezon ne zaman çıkacak?” sorusunu soran takipçisine “4. Sezonun 3. Sezondan yaklaşık bir yıl sonra çıkacağını düşünürdüm.” cevabını verdi.

Cobra Kai 3. Sezon

Anlayacağınız gibi biz seyirciler uzun bir süre bekleyecek gibi duruyoruz. Şahsen ben 3. Sezonu gayet güzel bulsam da süre ve bölüm gibi bazı etkenler canımı sıkmıştı. Bu etkenlerin 4. Sezonu da etkileyeceği belli. Tek temennim dolu dolu bir 4. Sezon görmek, ucu açık biten bir sezon izlememek. Bu tarz sonlar çok can sıkıcı olabiliyor.

Senaryo ve bize anlatacağı hikaye konusunda pek bir şüphem yok. Senaristler bu işin gerçekten de hakkını veriyor, yönetmenler de aynı şekilde.

4. Sezon’da Bizleri Ne Bekliyor?

Uyarı! Buradan sonrası spoiler içermektedir.

Bildiğiniz üzere son bölüm Miyagi-Do ve Eagle Fang birleşerek yeni bir dojo kurdular. Tek hedefleri ise All Valley’i kazanmak ve Kreese’i ortadan yok etmek. Cobra Kai, çok güçlenmiş bir şekilde karşımızda duruyor. Benim düşüncem All Valley’i Cobra Kai’ın kaybedeceği yönünde.

1. Sezon All Valley Turnuvası

Bunun yanı sıra ben Miguel’in bu All Valley’i kazanacağını pek de düşünmüyorum. Düşüncelerimin aksi yaşanırsa sevinirim bu duruma. Umarım çok beğeneceğimiz ve en az bir sene beklememize değecek bir sezon olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top